SKI AREÁL KVASEJOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Penzion Hugo

Kapacita objektu:
34 lůžek

Pokoje:
11 pokojů

Cena:
290 Kč/noc

Adresa:
Uhřice 32
Sedlec-Prčice
257 91

Tel: 608 261 240
Email: penzionhugo@centrum.cz
Web: www.penzionhugo.cz

Penzion Hugo je stylový penzion rodinného typu s celoročním provozem, který se nachází na České Sibiři v malebné horské krajině Jistebnické vrchoviny s vrcholem Javorová skála (723 m) .
Pro okolí plné lesů a rybníků se vžilo mezi turisty pojmenování Český Merán.

Srdečně Vás zveme k vyjíždkám na kolech, koních, koupání, houbaření, procházkám či k aktivnímu odpočinku v zimním období, běžecké udržované tratě a lyžování v blízkém ski areálu Monínec a Kvasejovice.

Penzion Hugo nabízí ubytování v domácím stylu v jedenácti pokojích s celkovým počtem 34 lůžek. Pět pokojů je dvojlůžkových, jeden třílůžkový, čtyři čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový. K dispozici je pět koupelen s toaletou,  čtyři kuchyňky, malá společenská místnost s televizí, velká společenská místnost s kapacitou až 25 osob, terasa, parkování v areálu objektu případně v garáži, venkovní vířivý bazén a dětské hřiště se zahradním bazénem.

Hosté mají možnost posezení a grilování u krbu v zastřešeném posezení. Našim hostům je k dispozici také kulečník, šipky a přístup k internetu přes Wi-Fi. Nabízíme zapůjčení sportovního nářadí, stolní tenis nebo zapůjčení kol.

Je možné i kempování na přilehlém pozemku, nedaleko rybníka, který je vzdálen 30m, s možností koupání. K dispozici je v zahradě i ohniště, lze také zapujčit plynový gril.

Hosty, kteří nemají možnost příjezdu autem, bezplatně přivezeme i odvezeme z autobusové či vlakové stanice.

 

Po domluvě je možné pořádání oslav a večírků se zajištěným občerstvením.

Exkurze v místního pivovaru s posezením a ochutnávkou, možnost ochutnávky kvalitních vín s možností nákupu.

V okolí je mnoho zajímavých míst a příležitostí k aktivnímu odpočinku: Lyžařský ski areál Monínec se sjezdovkou s umělým zasněžíváním v délce 1200m, Ski areál Kvasejovice, Koňské farmy s možností projížděk na koních, Cyklotrasy v okolí…

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 8.2.
pěkně
-1°C
-5°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
2°C
-3°C
Pátek
10.2.2023
jasno
3°C
-3°C
Sobota
11.2.2023
zataženo
4°C
2°C