SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Zborov

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Zborov. Areál se nachází v Jeseníkách poblíž města Šumperk .

V areálu nachází dvojice vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete česnečku či řízečky.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Vlastivědné muzeum v Šumperku, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 69% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C