SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál České Petrovice

Lyžujete rádi? Navštivte ski areál České Petrovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 1-2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší hamburger a bramboračku.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál je velmi nadprůměrný. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Personál je velice ochotný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 77%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Čtěte také: České Petrovice - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C