SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Václavov - Avalanche - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Horní Václavov - Avalanche a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. řízečky či horkou čokoládu.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pohled na romanticky zasněžený Mladějovice - Křížová cesta určitě stojí za těch Mladějovice - Křížová cesta, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C