SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Prkenný Důl-Family SkiPark - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Prkenný Důl-Family SkiPark a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít trojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší řízečky a smažák.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Zimní středisko Prkenný Důl-Family SkiPark Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C