SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Pec pod Sněžkou ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Pec pod Sněžkou je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 10 sedačkových lanovek.. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete česnečku a řízečky. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 65%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C