SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Petříkov ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Petříkov. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší kulajdu nebo párek v rohlíku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 68% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C