SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Lomná - Přelač - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Lomná - Přelač. Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete zelňačku nebo kofolu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Řeka.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Personál je velice ochotný. 75% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C