SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Severák ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Severák! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 10 sedačkových lanovek.. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kofolu a párek v rohlíku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 49%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Mrzí Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C