SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází 7 vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete bramboráčky či kofolu. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem. Středisko sousedí s Herlíkovice.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Nechceme být hodní příliš, ale 66% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C