SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Krupka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Krupka. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Rolba vyjíždí na svah 1x denně - večer. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší gulášek či smažák.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. ZOO Ústí nad Labem se nachází pouze 15km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 63% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C