SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Černá hora - Jánské Lázně ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Přijeďte navštívit areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít 10 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte gulášek nebo kulajdu.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Viděli jste už někdy zasněžený Hospital Kuks? Určitě to stojí za to.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 74% si areál určitě zaslouží.

Čtěte také: Zimní středisko Černá hora - Jánské Lázně Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
4°C
2°C
Středa
26.1.2022
Polojasno
4°C
1°C