SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kozákov - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Kozákov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky nebo horkou čokoládu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Líšný.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 71% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C