SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky se zajet určitě vypl

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 6 vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte bramboračku či hamburger. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. 78% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C