SKI AREÁL KVASEJOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Co si pořídit na hory?

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Stále však platí zlaté pravidlo vrstvení.

Dnes již není potřeba vozit sebou na hory kufry plné věcí na převlečení – dnešní oblečení nějaký ten pád do mokrého sněhu v pohodě vydrží bez promočení. Součastí kvalitní sportovní bundy určené pro zimní sporty je pás proti sněhu. Osobní komfort můžete zvýšit i použitím jednorázových hřejivých polštářků. Výbornou vychytávkou je i termo nákrčník.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Možnosti kombinací nejrůznějších vysocefunkčních materiálů při výrobě sportovního oblečení jsou dnes nekonečné. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. I po celodenním lyžování se budete cítit příjemně. Vnější strana materiálu může mít i teflonový zátěr odpuzující vodu. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Nemalou předností je též odolnost používaných materiálů proti oděru a ušpinění. Při praní používejte prostředky speciálně vyvinuté pro voděodolné oblečení. Vhodná je též občasná impregnace.

Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě - lyžařská helma je dnes na sjezdovce vážně nepostradatelná. Chránič páteře je vhodný především pro snowboarďáky. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Zataženo
3°C
2°C
Pondělí
24.1.2022
Zataženo
3°C
2°C
Úterý
25.1.2022
Polojasno
3°C
0°C
Středa
26.1.2022
Zataženo
2°C
-1°C