SKI AREÁL KVASEJOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Areál Pec pod Sněžkou ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Pec pod Sněžkou je pro vás to pravé.

Horní Václavov - Avalanche - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Horní Václavov - Avalanche a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Hrádek - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hrádek.

Areál Severák ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Severák!

Horní Lomná - Přelač - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Lomná - Přelač.

Areál Petříkov ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Petříkov.

Ski areál Cotkytle

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Cotkytle a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Týdenní lyžovačka je nejlevnější ve Francii

Do Česka se blíží zima. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Prkenný Důl-Family SkiPark - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Prkenný Důl-Family SkiPark a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál České Petrovice

Lyžujete rádi? Navštivte ski areál České Petrovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kopřivná

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kopřivná.

Ski areál Zborov

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Zborov.

Kunštát - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kunštát je pro vás to pravé.

Zimní středisko Vsacký Cáb

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Vsacký Cáb a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Co si pořídit na hory?

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Do ski areálu Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky se zajet určitě vypl

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál SK Věžná - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte SK Věžná!

Palkovice – Za domem - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Palkovice – Za domem.

Kozákov - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Kozákov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Černá hora - Jánské Lázně ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Přijeďte navštívit areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si zimní radovánky naplno!

Sádek Capartice - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Sádek Capartice!

Zlaté hory - Příčná - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Zlaté hory - Příčná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Krupka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Krupka.

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Dovolená na Třeboňsku nejen pro rodiny s dětmi

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 8.2.
pěkně
-1°C
-5°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
2°C
-3°C
Pátek
10.2.2023
jasno
3°C
-3°C
Sobota
11.2.2023
zataženo
4°C
2°C